Newsletter

Stolz

Уште една германска компанија помеѓу партнерите на Green Master со повеќе од 60 години искуство во духот на „Традиција и квалитет- оригинални рецепти“. Можете да уживате во германскиот квалитет и да и обезбедите бепрекорна нега на Вашата кожа. Внимателно одбраните производи за лице и тело се во големи пакувања, со висока биолошка активност и брз ефект по фантастично примамливи цени.

Балсам за кожа и дрво - 150 мл

Со природен пчелин восок! Чисти, импрегнира и се грижи за облека, чевли и мебел од кожа. Германско прозводство и квалитет!
598 din

Гел со мачешки нокт - 250 мл

Ефикасна нега за заморена кожа! Го зголемува имунитетот на кожата!
890 din

крем - балсам со глукозамин - 250 мл

Иновативна формула за специјална грижа за здрави и подвижни зглобови!
1,196 din

Крем- путер за тело со маслинка и шеа - 250 мл

За мека и хидратирана кожа!
1,030 din

Крем со вечерна роза - 250 мл

Нега на сува и чувствителна кожа!
1,130 din

Крем со драконска крв - 250 мл

Со моќно регенеративно дејство на Вашата кожа!
950 din

Крем со екстракт од кавијар - 250мл

Револуционерна потхранувачка формула со двојно повеќе екстракт од кавијар и екстракт од алое вера!
1,615 din

Крем со еленска маст - 100 мл

Традиционална рецепта за заштита и нега на чувствителна и иритирана кожа!
768 din

Крем со Жен-Шен - 150 мл

Подмладете ја кожата со Коренот на животот!
600 din

Крем со килибар- 250 мл

Крем со „златото од северот“ за негувано лице!
770 din

Крем со рунолист - 250 мл

За видливо помлада кожа без брчки!
1,040 din

Крем со слуз од полжави - 150 мл

Светски хит со докажано регенеративно и подмладувачко дејство!
1,000 din