Newsletter

Stolz

Уште една германска компанија помеѓу партнерите на Green Master со повеќе од 60 години искуство во духот на „Традиција и квалитет- оригинални рецепти“. Можете да уживате во германскиот квалитет и да и обезбедите бепрекорна нега на Вашата кожа. Внимателно одбраните производи за лице и тело се во големи пакувања, со висока биолошка активност и брз ефект по фантастично примамливи цени.

Anti-age крем сo азиска центела

За да се чувствате помлади и поубави!
1,030 din

Stolz Крем со Q10 и витамин Е – 100 ml

Вратете ја свежината на кожата и намалете ги брчките!
540 din

Stolz Крем со екстракт од компири – 100 ml

Уникатна старинска рецепта за уморена и отечена кожа на лицето!
370 din

Stolz Крем со еленска маст и витамин Е – 250 ml

Перфектна нега на сувата и испукана кожа!
555 din

Stolz Крем со зеленоусна школка - 250 ml

Ослободете се од болката во зглобовите!
635 din

Thermo therapie загревачки фластер - 1 парче

Отстранете ја болката!
349 din

Антицелулитен крем - 250 мл

Да го победиме целулитот!
1,410 din

Балсам за груба кожа - 500мл

За свилено мека кожа!
830 din