Newsletter

Sanct Bernhard

Куќата на билките Sanct Bernhard е германска компанија со преку 100 годишно искуство во создавање и понуда на биолошко активни додатоци во исхраната во согласност со сите пропишани меѓународни стандарди за квалитет.

Редукта плус – 600г со вкус на ванила

Витки со Редукта - интелигентно успешно слабеење!Диететски производ со специјален шеќер и засладувачи за храна и контрола на тежината како дневна доза или замена за оброк.
5,250 din

Редукта плус – 600г со вкус на чоколадо

Витки со Редукта - интелигентно успешно слабеење! Диететски производ со специјален шеќер и засладувачи за храна и контрола на тежината како дневна доза или замена за оброк.
5,250 din

Стевиа - 1000 таблетки

Најдобриот природен засладувач во светот! 100% природен производ!
3,645 din

Чај за алкализација

За алкализација на организмот!
1,460 din

Шитаке - 180 капсули

Медицинската печурка на долговечноста, произведена по германска формула!
4,985 din

AktiVen – 120 капсули

За здрави нозе и вени!
2,995 din

CLA – капсули за слабеење – 120 капсули

Лесен начин да го елиминираме вишокот на килограми! Ефикасно слабеење, дури и кога спиеме!
5,180 din

Flax Oil – Омега 3-6-9 Ленено масло – 180 капсули

Здрави, убави и во форма! Масло од лен одгледан во контролирани еколошки региони!
3,220 din

Gelenkfit – капсули за коски и мускули – 240 капсули

Ефикасна формула за здрави зглобови, коски, рскавици, тетиви и мускули
6,550 din

Lactopro – Пробиотик – 100 капсули

За здрава цревна флора и вистинска удобност!
5,650 din

L-карнитин – 200 капсули

За повеќе енергија преку согорување на мастите! За оформување на телото!
5,300 din

Minesan – Алкално-минерални таблетки– 250 таблетки

За регулирање на кисело – алкалниот (базниот) баланс! За витална активност и долговечност!
2,995 din