Newsletter

Sanct Bernhard

Куќата на билките Sanct Bernhard е германска компанија со преку 100 годишно искуство во создавање и понуда на биолошко активни додатоци во исхраната во согласност со сите пропишани меѓународни стандарди за квалитет.

Hialuronska kiselina – 120 kapsula

Vraća mladost koži i zglobovima!
9,315 din

OPC Комплекс - 90 капсули

Најдобрите природни антиоксиданси за здравје, енергија и младост!
7,200 din

Актив крем со масло од црн ким - 100 ml

Бидете здрави и убави со маслото на фараоните!
3,000 din

Арганово масло - 150 капсули

Течното злато на Мароко! Најдоброто нешто за Вашата убавина!
4,985 din

Аргинин – 120 капсули

За здраво срце и сила!
4,915 din

Артичок - 150 таблетки

Зачувајте го здравјето на Вашиот црн дроб, жолчка и желудник!
4,520 din

Ацерола - 180 таблетки

Природен витамин C во вкусни таблети!
3,100 din

Босвелија (индијски темјан) - 180 таблетки

Ги запира болките во зглобовите!
9,675 din

Брокули - 60 капсули

Позната како кралица на здравјето затоа што содржи биолошки важни комбинации во себе и во себе ги содржи скоро сите главни антиоксиданси
7,670 din

Витамин А - 180 капсули

За здрави очи и кожа!
2,910 din