Novosti

Lična higijena

Anti-age maska za lice sa arganovim uljem - 2*7,5 ml

Italijanska prirodna kozmetika sa arganovim uljem! 98% prirodnih sastojaka!
280 din

Balsam za usne sa arganovim uljem - 5,5 ml

Italijanska prirodna kozmetika sa arganovim uljem! 99,1% prirodnih sastojaka!
620 din

Gel za tuširanje sa arganovim uljem - 250 ml

Italijanska prirodna kozmetika sa arganovim uljem! 98% prirodnih sastojaka!
1.080 din

Gel za tuširanje sa bademovim uljem - 250 ml

Italijanska prirodna kozmetika sa bademovim uljem! 98% prirodnih sastojaka!
1.080 din

Gel za tuširanje sa šea uljem - 250 ml

Italijanska prirodna kozmetika sa šea uljem! 98% prirodnih sastojaka!
1.080 din

Green Pharmacy Тоалетен сапун со мед од манука и маслиново масло 100 g

За идеална грижа на рацете и телото!
115 din

Green Pharmacy Тоалетен сапун со морков и масло од тиква 100 g

Идеална грижа на рацете и телото!
235 din

Green Pharmacy Тоалетен сапун со роза и шеа путер 100 g

За идеална грижа на рацете и телото!
235 din

Green Pharmacy Тоалетен сапун со син ирис и арганово масло 100 g

За идеална нега на рацете и телото!
235 din