Newsletter

Health & Beauty

Aloe vera krema za posle sunčanje SPF 50 mini - 75 ml

Со алое вера, бадемово и шеа масло, витамин Е, пантенол и PROSUN – UV!
895 din

Anti- age серум за лице со алое вера - 30 ml

Содржи 50% ладно обработено алое вера како и 3 типа на хијалуронска киселина за добивање на рамна и мазна кожа! Ја враќа младоста и сјајот на на кожата!
2,400 din

Anti-age 2 в 1 лифтинг серум и маскаGOLD@DIAMONDS 50+ - 2х5 gr

Луксузна anti age нега за зрела и осетлива кожа!
510 din

Anti-age крем за лице со алое вера - 50 ml

Содржи 50% ладно обработено алое вера, серицин, Витамини А, Ц и Е и UVA-UVB филтри! Со моќен ефект против стареење на кожата и формирање на брчки!
2,635 din

Anti-age крем сo азиска центела

За да се чувствате помлади и поубави!
1,030 din

Anti-age лифтинг дневен крем GOLD@DIAMONDS50+ - 50 ml

Луксузен дневен крем за зрела и осетлива кожа!
2,330 din

Anti-age лифтинг крем за кожата околу очитеGOLD@DIAMONDS 50+ - 15 ml

Луксузна anti age нега за зрела и осетлива кожа!
2,020 din

Anti-age лифтинг ноќен крем GOLD@DIAMONDS 50+- 50 ml

Луксузен ноќен крем за зрела и осетлива кожа!
2,330 din

Anti-age маска за лице со алое вера - 75 ml

Со 40% ладно обработено алое вера, хијалуронска киселина, витамини С и Е, шеа масло, алантоин, каолинова глина, глицерин, хидролизиран пченичен протеин. Не содржи парабени, парафински масла.
1,550 din