Newsletter

Green Pharmacy

Најбрзо развивачка компанија во Полска, која што нуди иновативна козметичка линија, која ги обединува во себе најновите постигнувања во областа на козметологијата со вековните традиции на билните лековити рецепти и незаменливите квалитети на природните растителни состојки. Козметичките производи на Green pharmacy не содржат SLS, SLES, вештачки бои и парабени.

Green Pharmacy Тоалетен сапун со мед од манука и маслиново масло 100 g

За идеална грижа на рацете и телото!
115 din

Green Pharmacy Тоалетен сапун со морков и масло од тиква 100 g

Идеална грижа на рацете и телото!
235 din

Green Pharmacy Тоалетен сапун со роза и шеа путер 100 g

За идеална грижа на рацете и телото!
235 din

Green Pharmacy Тоалетен сапун со син ирис и арганово масло 100 g

За идеална нега на рацете и телото!
235 din

Vis Plantis Антицелулитен лосион за тело со слуз од полжав - 500 ml

Револуционерна формула со слуз од полжав против целулит!
1,500 din

Vis Plantis Лосион против стрии со слуз од полжав - 500 ml

Видливи резултати по само неколку недели! Мазна кожа и рамномерна боја!
790 din

Антицелулитно масло за масажа - 200 ml

Ослободете се од портокаловата кожа!
720 din

Балсам со алое - 300 ml

За бојадисана и третирана коса!
400 din

Балсам со коприва - 300 ml

за изтоштена, кршлива и слабакоса!
400 din