Newsletter

Equilibra

Equilibra италијанска компанија, апсолутен лидер на италијанскиот пазар за додатоци во исхрана и природна козметика со повеќе од 25 годишно искуство. Козметичките производи се со висока концентрација на Алое Вера сертифицирани по IASC. Производите се произведени по формули кои гарантираат висока толерантност, со природни состојки, без SLS, SLES, парабени и алергени. Сите производи се дерматолошки тестирани!

Магнезиум во прав - 150 g

Нова растворлива формула!
2,285 din

Масло од морков - 32 капсули

За убава, здрава и заштитена кожа од штетните UV зраци!
1,690 din

Мелатонин - 75 таблети

За спокоен и мирен сон!
1,380 din

Мелатонин и грифонија - 60 таблетки

При несоница и силен стрес!
1,685 din

Мелатонин капки - 15 ml

За побрз ефект! За сладок и мирен сон!
1,685 din

Мултиактивно дермо масло - 100 ml

Супер хит! Крај на стриите и лузните!
2,305 din

Мултивитамини и минерали + Лутеин - 40 таблети

Здрави, енергични и со добар вид!
1,825 din

Пивски квасец - 150 g

За внатрешна и надворешна убавина!
1,080 din

Растителен јаглен - 50 таблети

Стоп за подуеноста и гасовите! Со моќно детоксикационо дејство!
1,310 din

РЕЛАКС Ден и Ноќ - 50 таблети

При стрес, вознемиреност и несоница!Со 24 часовно дејство!
1,500 din

Секојдневна регулација - 50 таблети

Супер ефикасна формула за проблеми со мрзливи црева и запек!
1,000 din

Селен + А, Е, С - 60 капсули

За моќна антиоксидантна заштита!
1,210 din