Newsletter

Equilibra

Equilibra италијанска компанија, апсолутен лидер на италијанскиот пазар за додатоци во исхрана и природна козметика со повеќе од 25 годишно искуство. Козметичките производи се со висока концентрација на Алое Вера сертифицирани по IASC. Производите се произведени по формули кои гарантираат висока толерантност, со природни состојки, без SLS, SLES, парабени и алергени. Сите производи се дерматолошки тестирани!

Капсули со масло од семе од коноп - 32 капсули

Најбогат и најбалансиран извор на полинезаситени масни киселини! Масло полно здравје за целиот организам!
1,760 din

Капсули со ретинол за лице - 7 парчиња

За идеално мазна кожа!
1,055 din

Капсули со хиалуронска киселина за лице - 28 парчиња

Со ефект на филер за пополнување на брчки – помалку длабоки брчки!
3,340 din

Капсулиза Т-зоната - 28 парчиња

За матирана и чиста кожа!
3,340 din

Креатин - 200 g

За повеќе сила и мускулна издржливост!
2,380 din

Лактик ферментс - прообиотик+пребиотик - 10 кесички

Задолжителен додаток по терапија со антибиотици и тегоби во дигестивниот тракт! Со моќен и брз ефект!
1,500 din

Лук и глог - 32 гел капсули

За здрав кардиоваскуларен систем!
1,500 din

Магнезиум + В комплекс - 30 таблети

При стрес, психички и физички оптоварувања!
1,000 din