Newsletter

Equilibra

Equilibra италијанска компанија, апсолутен лидер на италијанскиот пазар за додатоци во исхрана и природна козметика со повеќе од 25 годишно искуство. Козметичките производи се со висока концентрација на Алое Вера сертифицирани по IASC. Производите се произведени по формули кои гарантираат висока толерантност, со природни состојки, без SLS, SLES, парабени и алергени. Сите производи се дерматолошки тестирани!

Дренажа и слабеење – 10 дози * 15 ml

Иновативна и концентрирана формула за слабеење и дренажа!
2,300 din

Желeзо сo Витамин С - 60 капсули

При недостаток на железо и фолна киселина во организмот!
1,285 din

Жен-шен комплекс х3 - 32 гел капсули

Со засилено дејство при зголемена потреба од физичка и умствена енергија!
2,075 din

Жен-шен плус - 60 капсули

За подобра физичка и умствена работа!
1,310 din

Зелен чај - 40 таблети

Моќно антиоксидантно, ослабнувачко и детоксифицирачко дејство!
1,200 din

Зелено кафе - 40 капсули

Најмодерната формула за брзо и трајно слабеење за 2014 година!
2,535 din

Изофлавони од соја - 40 капсули

За жените кои што знаат што сакаат!
2,525 din

Калиум и Магнезиум - 20 кесички

Супер минерали – за супер здравје!
2,075 din

Калциум + Магнезиум - 40 таблети

Единствена формула со супер природен калциум од млеко!
1,625 din

Капсули со Q 10 за лице - 28 парчиња

Со моќен anti-age ефект!
3,340 din

Капсули со витамин С за лице - 28 парчиња

Со anti-age ефект за здрава и хомогена кожа!
3,340 din