Newsletter

Equilibra

Equilibra италијанска компанија, апсолутен лидер на италијанскиот пазар за додатоци во исхрана и природна козметика со повеќе од 25 годишно искуство. Козметичките производи се со висока концентрација на Алое Вера сертифицирани по IASC. Производите се произведени по формули кои гарантираат висока толерантност, со природни состојки, без SLS, SLES, парабени и алергени. Сите производи се дерматолошки тестирани!

Gel za tuširanje sa arganovim uljem - 250 ml

Italijanska prirodna kozmetika sa arganovim uljem! 98% prirodnih sastojaka!
1,080 din

Gel za tuširanje sa bademovim uljem - 250 ml

Italijanska prirodna kozmetika sa bademovim uljem! 98% prirodnih sastojaka!
1,080 din

Gel za tuširanje sa šea uljem - 250 ml

Italijanska prirodna kozmetika sa šea uljem! 98% prirodnih sastojaka!
1,080 din