Newsletter

Equilibra

Equilibra италијанска компанија, апсолутен лидер на италијанскиот пазар за додатоци во исхрана и природна козметика со повеќе од 25 годишно искуство. Козметичките производи се со висока концентрација на Алое Вера сертифицирани по IASC. Производите се произведени по формули кои гарантираат висока толерантност, со природни состојки, без SLS, SLES, парабени и алергени. Сите производи се дерматолошки тестирани!

13 билки со влакна - 100 таблети

Двојно дејство- детоксикација и редовна столица!
2,610 din

Aloe vera krema za posle sunčanje SPF 50 mini - 75 ml

Со алое вера, бадемово и шеа масло, витамин Е, пантенол и PROSUN – UV!
895 din

Ananas drenaža - 14 kesica

Za brzo i lako mršavljenje!
1,605 din

Anti- age серум за лице со алое вера - 30 ml

Содржи 50% ладно обработено алое вера како и 3 типа на хијалуронска киселина за добивање на рамна и мазна кожа! Ја враќа младоста и сјајот на на кожата!
2,400 din

Anti-age крем за лице со алое вера - 50 ml

Содржи 50% ладно обработено алое вера, серицин, Витамини А, Ц и Е и UVA-UVB филтри! Со моќен ефект против стареење на кожата и формирање на брчки!
2,635 din

Anti-age маска за лице со алое вера - 75 ml

Со 40% ладно обработено алое вера, хијалуронска киселина, витамини С и Е, шеа масло, алантоин, каолинова глина, глицерин, хидролизиран пченичен протеин. Не содржи парабени, парафински масла.
1,550 din