Newsletter

Чај за релаксација – 15 филтер кесички

За опуштање и релаксација на организмот!
SKU: 30272
Manufacturer: Equilibra
765 din

Состав:

Цветови и листови од лимета, цветови и листови од глог, кора од сладок портокал, листови од пасифлора и корен од валеријана.

Дејство:

Природна комбинација на внимателно одбрани билки за смирување и опуштање на организмот. Ве ослободува од стресот и Ви овозможува подобар и поквалитетен сон.

Начин на употреба: 1 филтер кесичка навечер, се потопува во 250 ml врела вода и се остава да отстои 3-5 минути, по што може да се пие.

Бодови: 2.29