Newsletter

Anti-age маска за лице со алое вера - 75 ml

Со 40% ладно обработено алое вера, хијалуронска киселина, витамини С и Е, шеа масло, алантоин, каолинова глина, глицерин, хидролизиран пченичен протеин. Не содржи парабени, парафински масла.
SKU: 92014
Manufacturer: Equilibra
1,550 din